Otwarcie sezonu Motocyklowego w Komorowie

Przy pięknej, wiosennej pogodzie, pośród dźwięku ponad 250 maszyn mieliśmy przyjemność i nieukrywaną satysfakcję po raz kolejny rozpocząć sezon motocyklowy w Grupie Motocyklowej „Stajnia”. To właśnie do nas 17 kwietnia zawitali motocykliści, którzy wspólnie z nami uczestniczyli w naszym święcie. Uroczystość rozpoczęła się mszą świętą w Kościele Garnizonowym w Komorowie, następnie po poświęceniu maszyn ruszyliśmy na paradę ulicami Komorowa i Ostrowi Mazowieckiej. Po paradzie wszyscy uczestnicy zagościli na polance w Komorowie, gdzie na gości czekał poczęstunek (grochówka, grill, napoje) oraz wiele konkursów z ciekawymi nagrodami.

Kilka godzin, szybko upłynęło przy dźwiękach dobrej muzyki, wśród warkotu maszyn i gwaru wspólnej biesiady. Uczestnicy konkursów odjechali z cennymi nagrodami, a nam pozostała satysfakcja z kolejnej udanej imprezy.

Serdecznie dziękujemy Kolegom Motocyklistom za tak liczne przybycie, wspólną zabawę i uświetnienie naszej imprezy swoją obecnością. Dziękuję także sponsorom za wsparcie naszych działań, a byli nimi: Starosta Ostrowski Zbigniew Kamiński, Wójt Gminy Ostrów Maz. Waldemar Brzostek, Sklep motocyklowy Państwa Chylińskich na ul. Różańskiej w Ostrowi oraz Państwo Magdalena i Andrzej Skalik – sklep spożywczy w Komorowie.

W imieniu Zarządu „Stajni” chcę serdecznie podziękować wszystkim tym Kolegom, którzy chętnie i z poświęceniem zaangażowali się w przygotowanie oraz pracę podczas trwania Zlotu. Mam nadzieję, że nasza liczna Grupa jeszcze niejednokrotnie pokaże się z jak najlepszej strony jeśli chodzi o tego typu działania, a pojedyncze przypadki „leserstwa” szybko zniknął z naszych szeregów. W nadchodzącym sezonie czeka nas jeszcze kilka imprez, w których jesteśmy gospodarzami oraz kilka, a może nawet kilkanaście gdzie będziemy gośćmi. Zmobilizujmy zatem swe siły i działajmy tak, aby każdy kto będzie u nas gościem zabrał ze sobą tylko miłe wspomnienia, a kiedy my będziemy w gościach, abyśmy stanowili zwartą, zżytą grupę stanowiącą o sile, wspólnocie i dobrych manierach jej Członków.